693 805 997

O nas

Lakiernia Proszkowa Lisów

Nasza firma specjalizuje się w obróbce piaskowaniem oraz wykonywaniu wysokiej jakości powłok lakierniczych techniką lakierowania proszkowego.

Stawiamy na przygotowanie do pracy oraz dokładne oczyszczenie elementu przed podjęciem malowania, a nasze narzędzia i proszki wysokiej klasy gwarantują jednolitą i wytrzymałą powłokę.

Poznając unikalne potrzeby i specyfikacje naszych klientów jesteśmy w stanie zapewnić niezrównaną obsługę i efekt końcowy, który przekracza oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 693 805 997 lub kontaktu mailowego na adres biuro@sandblast.com.pl.
Nasza firma posiada siedzibę w miejscowości Lisów przy ulicy Przemysłowej 6.

Masz jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 693 805 997

Sprzęt i materiały

Podczas pracy wykorzystujemy urządzenia do elektrostatycznego nanoszenia farb proszkowych firmy Wagner z serii Sprint X, za pomocą których jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe rozpylenie farby proszkowej, lepszą jakość wykończenia oraz perfekcyjną trwałość powłoki.

Wykorzystywane przez nas farby włoskiej firmy ARSONSISI gwarantują wieloletnią wytrzymałośc oraz ochronę przed korozją oraz ciężkimi warunkami atmosferycznymi.

Profesjonalny sprzęt

Podczas pracy wykorzystujemy sprzęt i proszki wysokiej jakości.

Karty techniczne i certyfikaty

Lakiernia proszkowa SANDBLAST informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij